Skočiť na hlavný obsah

Prečo si vybrať nás

Organizácia EUROKIDS spol. prináša riešenia pre medzinárodné spoločnosti, ale aj pre stredné a menšie firmy v rámci Európy.

1. Správne načasovanie a rýchlosť

Naše overené know-how v oblasti medzinárodných prepráv sa stali našimi hlavnými hnacími silami pri zabezpečovaní rýchlej a bezpečnej prepravy, ktorú dokážeme prispôsobiť aj tým najnáročnejším požiadavkám našich klientov. 23 ročné skúsenosti nám umožňujú garantovať spoľahlivé doručenie tovaru, elimináciu akýchkoľvek možných komplikácií, pričom zabezpečujeme neobmedzenú informovanosť vďaka monitorovaciemu systému a nepretržitej zákazníckej podpory prostredníctvom našej nonstop kontaktnej linky.

2. Individuálny prístup

Naša zákaznícky orientovaná firemná politika sa zameriava na budovanie dôveryhodnosti každého cteného klienta, pretože každú výzvu vnímame ako  kľúčovú pre vytváranie hodnôt tak Vašej i našej spoločnosti. Naši flexibilní spolupracovníci Vám predovšetkým poskytnú individuálny prístup, aby sme čo najefektívnejšie naplnili Vaše ciele a splnili očakávania Vašich klientov.

3. Výhodné ceny

Naše vyvážené a konkurencieschopné ceny reflektujú množstvo spokojných zákazníkov. Poskytujeme bezplatné poradenstvo až po konkrétny návrh prevedenia prepravy, čo Vám umožní získať náhľad do celkového procesu. Tým zjednodušujeme Vaše rozhodovanie i prispôsobenie našej spolupráce Vašim konkrétnym predstavám.

4. Modernizácia prepravy

Ani po 94 500 zrealizovaných prepravách nezaspávame na vavrínoch, a neustále rozvíjame naše služby. Okrem iného zvyšujeme mieru nasadzovania ekologicky šetrných prepravných prostriedkov, s cieľom prispieť k udržateľnosti našej planéty a znižovaniu emisií.

Zaručujeme Vám:

individuálny prístup,
nepretržitú informovanosť o pohybe nákladu,
nadpriemernú starostlivosť o bezpečnosť Vášho tovaru,
istotu dodania na miesto určenia,
elimináciu komplikácií,
poistenie tovaru podľa dohovoru CMR,
spokojnosť,
konkurencieschopné ceny.

Ponúkame Vám:

rýchlosť,
presnosť,
spoľahlivosť,
flexibilitu,
inovatívnu komunikačnú a informačnú techniku,
bezproblémovú komunikáciu a korešpondenciu v cudzích jazykoch.

5. Komplexné riešenie transportu

Kvalitu nášho servisu determinujú 23 ročné skúsenosti na medzinárodnom trhu v oblasti prepravy, znalosť jazykov cieľových krajín, stabilná štruktúra a individuálny prístup nášho personálu. Špecializujeme sa na transport nákladu z/do destinácií v rámci EU, obzvlášť do Nemecka a Dánska, i späť. Súčasťou poskytovaných služieb je aj zabezpečovanie expresných prepráv menšími vozidlami. Okrem toho disponujeme plachtovými návesmi na prepravu kompletných zásielok a dodávok, nebezpečného ADR tovaru, ako aj sklápacími návesmi na prepravu sypkých materiálov a produktov poľnohospodárskeho charakteru (hnojív, železného šrotu, uhlia).