Skočiť na hlavný obsah

Informácie o firme

Spoločnosť EUROKIDS spol. s.r.o. je moderne koncipovaná, spoľahlivá transportno - zasielateľská firma s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti medzinárodnej kamiónovej prepravy už 23 rokov k Vašim službám.  Je členom združenia dopravcov ČESMAD Slovakia, ako aj Zväzu logistiky a zasielateľstva SR. Firma ďalej disponuje s ISO certifikáciou v súlade s normou EN ISO 9001:2000 a overeným know how v oblasti medzinárodných prepráv. Služby organizácie sú okrem iného podoprené zákaznícky orientovaným prístupom a znalosťou jazykov cieľových krajín. Na zreteli má spĺňanie náročných kritérií v zmysle obhájenia a udržania politiky ISO kvality spoločnosti, garantujúc profesionálny prístup ku všetkým zákazníkom, a to od prevzatia zásielky až po vykládku. Krédom spoločnosti je kvalitný servis za dostupné ceny.

94500 Viac ako
preprav zrealizovanych

Naše výhody

 

Medzinárodná základná preprava vykonávaná do/z destinácií: Česko, Maďarsko, Slovensko, Rakúsko, EU (obzvlášť Dánsko, Nemecko a Benelux). Špecializujeme sa najmä na transporty do Dánska a Nemecka, i späť.
Zabezpečovanie expresných prepráv aj menším vozidlami: EXPRESS PREPRAVA
Flexibilné, bezpečné a rýchle prevedenie i dodanie prepravy podľa želania zákazníka. 
Zákaznícky orientovaná firemná politika a flexibilita našich spolupracovníkov podoprená zahraničnou praxou.
Bezproblémová komunikácia a korešpondencia v cudzích jazykoch.
Plachtové návesy na prepravu kompletných zásielok a dodávok, ako i preprava nebezpečného - ADR tovaru, doprava sklápačmi na prepravu sypkých materiálov a produktov poľnohospodárskeho charakteru (hnojív, železného šrotu, uhlia).
Spoľahlivé, bezpečné a predovšetkým garantované doručenie Vášho tovaru na miesto určenia.
Krytie tovaru poistením CMR a monitorovanie zásielky počas celej prepravy.
Pre Vás výhodné prepravné a veľmi konkurencieschopné ceny.
Kontaktná non-stop linka: +421 911 123571